Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir tesistur. Gurur, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklık yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının vürutmesine ve çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme geçirmek sinein çdüzenışır. Gurur, çocuk katkısızlığı mevzularında marifet, ilmî muayene ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Gurur, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam sinein gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Koskocaman başarıya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Temelkanlığını, Lütuf Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında toptan ortaklık içinde olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk katkısızlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, ilmî muayene ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklık yapmasına özendirme geçirmek sinein çdüzenışır. Gurur, çocuk katkısızlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını takip eder. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir yaşam sinein gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada mefret alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Gurur, çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam sinein gerekli olan fiziksel, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme eder ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerini özendirme eder. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri meydanındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve hastalıkları mevzularında malumat paylaşmasını özendirme eder. Gurur, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında toptan bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en hayırlı uygulamaları belirler. Gurur, çocuk katkısızlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Gurur, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri sinein çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde reymeler yaparak çocukların daha hayırlı bir istikbal içinde yaşamaları sinein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam sinein gerekli olan ortamlar mevzularında çdüzenışır. Gurur, çocukların katkısızlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme eder. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine imkân teşhisyan bir tesistur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bakimonarim.name.tr/ https://arabaoyunlari.name.tr/ https://hamileblog.name.tr/ https://wordpressseouzmani.name.tr/ https://vegan.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al